J-Švanda | 24. září 2023, 18:48:44
Ahojte. Pokud máte někdo nějaké připomínky k seriálu MO 2024, pošlete mi je a nebo je vezměte s sebou do MÚ! Těším se na shledání se všemi v pátek v MÚ.



Kamil. K. | 24. září 2023, 16:46:42
Tož my taky v pátek.
Neča | 22. září 2023, 16:01:50
Dorazím v pátek.
JTC | 20. září 2023, 16:11:49
Jelikož mi někteří v Klokočově zkazili kamióny, tak přijedu až v sobotu.
JTC | 20. září 2023, 16:02:35
Pojede se.
Kamil K. | 20. září 2023, 15:57:01
Nějaký info ohledně MO MÚ ?
Kamil k. | 26. června 2023, 16:14:48
Dyť to každý má na prvním místě v záložkách..
JTC | 26. června 2023, 15:57:51
Klidne nestyd se za odkaz na tvuj blog.
http://srczlin.blogspot.com/2023/06/morava-open-2023-klokocov.html
http://srczlin.blogspot.com/2023/06/morava-open-2023-klokocov.html
Kamil K. | 26. června 2023, 15:52:07
Bylo to fajn, blog jsem napsal, i foto přidal
JTC | 26. června 2023, 13:19:09
Pridal jsem i nejakou fotecku
J.Švanda | 25. června 2023, 20:02:26
Užili!
104*
Až na ty formule!


104*
Až na ty formule!


JTC | 25. června 2023, 13:35:46
Vsechny vysledky z Klokocova na strankach.
Doufam, ze jste si to vsichni uzili a preji prijemne prazdniny.
Doufam, ze jste si to vsichni uzili a preji prijemne prazdniny.
JTC | 21. června 2023, 14:25:57
Vyborny napad,
alespon te po ranu najdeme, kdyz se ztratis v repce.
alespon te po ranu najdeme, kdyz se ztratis v repce.

Kamil K. | 21. června 2023, 12:55:04
Dobrá, zkusím vzít bubínek a čepici s rolničkami.
JTC | 21. června 2023, 10:37:32
Vem si velkou svacinu, rizky uz jsou objednane.

Petr S | 21. června 2023, 07:02:12
Přijdu v pátek!
JTC | 20. června 2023, 15:27:54
Na tanec jsi nejlepsi ty a na programu je agroturistika a navrat k prirode.
Minule na Honde jsme louku poorali a tak je ted treba to uvalcovat.
Minule na Honde jsme louku poorali a tak je ted treba to uvalcovat.

Kamil K. | 20. června 2023, 14:30:14
Kdo letos zajištuje zpěv, tanec, zábavu a rekreaci (bazén apod.) ?
Roman | 19. června 2023, 21:55:24
I já.
m@do | 19. června 2023, 12:56:56
Ahoj kluci,zdravím všechny.Pokud to bude možné,přijel bych se v pátek za Váma podívat a možná i se trochu sklouznot a v sobotu na kukačku i s malým
