Kamil K. | 5. května 2023, 08:09:39
Tak mám přihlášené 4 lidičky, to ani to lahvové nemusím kupovat.
Kamil K. | 3. května 2023, 14:24:31
Venku bude tepleji.
JTC | 2. května 2023, 21:03:51
Takove vedro v noci? Muzu si otevrit okno?
Kamil K. | 2. května 2023, 16:16:24
A svetry na noc, nepočítejte s tím že tam bude víc jak 15°C
JTC | 2. května 2023, 15:54:53
Z Italie jsem zvykly na jiny servis.

Kamil K. | 2. května 2023, 12:32:04
je v práci. bude jen suchý chléb a lahváče z kauflandu
JTC | 2. května 2023, 10:13:28
A co nas pozarnik? Bude rozdelavat ohen a budou steaky?
Rosťa S | 2. května 2023, 09:11:46
přijedu v pátek na MO i Hondu
JTC | 2. května 2023, 08:59:49
Prijedu na obe akce. Doufam, ze bude cepovane pivo.
Kamil K. | 2. května 2023, 08:53:04
Přihlašování na MO Tlumačov běží. Taktéž pro Hondu Tlumačov, týden po MO, už běží přihlašování.
JTC | 26. dubna 2023, 15:35:04
V fotogalerii par fotek z vyletu do Italie

JTC | 7. března 2023, 10:34:24
A ve formulkach jsem si podal jen ruzovku.

JTC | 6. března 2023, 20:55:59
Jen v prvni a posledni pulminute. Jinak jsem byl hodny.
PU | 6. března 2023, 16:22:43
To JTC
no evidentně něco máš proti zombíkům, páč ses do nich neustále trefoval🤢
no evidentně něco máš proti zombíkům, páč ses do nich neustále trefoval🤢
Kamil K. | 6. března 2023, 07:49:20
Ano, o nic jsi nepřišel, vůbec se netančilo!
JTC | 5. března 2023, 20:46:51
Vysledky z Brna na strankach.
Diky do Brna za super zavody.
Jak jsem rano videl ty zombiky, tak jsem byl rad, ze jsem prijel az v sobotu.
Diky do Brna za super zavody.
Jak jsem rano videl ty zombiky, tak jsem byl rad, ze jsem prijel az v sobotu.

petr s | 3. března 2023, 11:55:41
Samozřejmě přijede v pátek.
J. Švanda | 3. března 2023, 07:34:57
Vše nejlepší k svátku všem Kamilům



Roman | 1. března 2023, 10:19:29
Tak já se tedy taky hlásím 

J.Švanda | 1. března 2023, 08:15:06
Přihlášky uzavřeny.
Ti co se nepřihlásili do teď a budou se chtít případně závodů zúčastnit,ať si zajistí ubytování a vezmou si s sebou chleba s máslem!!

Ti co se nepřihlásili do teď a budou se chtít případně závodů zúčastnit,ať si zajistí ubytování a vezmou si s sebou chleba s máslem!!
