Nový systém přihlašování

Author: Martin | Posted: 26th August, 2007
Upozorňujeme, že se na ne-e.netu bude měnit způsob přihlašování a to tak, že pro přihlášení budete místo uživatelského jména zadávat e-mail. [ more » ]

Nefunkční přihlašování u některých účtů opraveno

Author: Tondys :) | Posted: 12th August, 2007
Problém týkající se přihlašování u některých účtů byl vyřešen. Omlouváme se za případné problémy.

Výpadek výpadků

Author: Martin | Posted: 3rd August, 2007

Velmi se omlouvám za obrovský výpadek, který trval od 2.8. 10:14 dosud (tedy více než 24 hodin). Veškerou odpovědnost na tom nese superhosting.cz, u kterých je zajištěn housing serveru. Něco se stalo se serverem, protože veškerá data byla nahrána ze zálohy, server je v jiné serverovně a běží fyzicky na jiné adrese. Podrobnosti někdy příště.

Nový administrátor

Author: Tondys :) | Posted: 22nd May, 2007

Dnes se novým správcem služeb stala d@rk.

Můžete s ní tedy rozebírat vaše problémy týkající se služeb.

Věřím, že se na ni budete obracet rádi, neboť je to velice milá, inteligentní a hlavně hezká a mladá slečna, kterou má každý rád :]

Apríl

Author: Kuba~ | Posted: 1st April, 2007

Dnes je apríl. Pro ty co si mysleli, že je až v květnu, není, je opravdu prvního dubna :)

Chtěli jsme si z Vás dnes vystřelit, udělat nějaký ten aprílový žertík, ale my jsme řekli ne!

Nebudeme dělat zbytečný rozruch jako nespočet jiných webových serverů, protože i kdybychom nějaký ten vtípek udělali, tak byste na něj stejně jednoduše přišli, jelikož Vás máme za velmi inteligentní lidi.

Tímto Vám také děkujeme, že s námi jste, protože bez Vás by Ne-e.net nebyl Ne-e.netem. Opravdu si ceníme toho (i když na to semtam nevypadáme), že využíváte naše služby a stojíte za námi v dobrém i ve zlém. Děkujeme.

I když apríl není žádný svátek, tak Vám přejeme jeho pěkné prožití a hodně povedených aprílových žertů.

Vaši administrátoři

Sledování nových příspěvků v návštěvních knihách

Author: Martin | Posted: 31st March, 2007

Ode dneška můžete sledovat počty nových příspěvků v různých knihách na ne-e.netu přímo na hlavní straně.

Ptáte se jak na to? Stačí navštívit knihu, kterou takto chcete sledovat a kliknout na tlačítko Sledovat knihu - od této chvíle se bude na hlavní straně zobrazovat odkaz na tuto knihu a počet nových příspěvků od poslední návštěvy. Velmi podobný postup pak platí i pro zrušení sledování.

Věřím, že se vám tato funkce bude hodit.

Změny v technické podpoře

Author: Kuba~ | Posted: 4th February, 2007
Dnešním dnem byl Kokimu odebrán post administrátora. Stalo se tak z důvodu ztráty zájmu o tento server.

Přeji mu mnoho úspěchů v životě a u maturity.

Přechod na MySQL 5.0.27

Author: Martin | Posted: 22nd January, 2007

S přechodem na novou verzi došlo také ke změně chování klíče unique, který je nastavený u uživatelských jmen. V nové verzi se zřejmě nerozlišuje např. Večerníčekvecernicek, proto jsem byl donucen pár uživatelů přejmenovat. Přejmenoval jsem vždy takové účty, které vykazovaly menší aktivitu. Konkrétně jsou to tyto:

  • lukas na lukas_
  • Myšák na Myšák_
  • Raďka na Raďka_
  • Tomas na Tomas_
  • Tomik na Tomik_
  • Tuči na Tuči_
  • Večerníček na Večerníček_
  • verca na verca_

Pokud se zde vidíte a chcete Váš účet přejmenovat, tak napište některému z administrátorů zde: http://ne-e.net/support/

Pozn.: Nyní se také korektně podle názvu seřazují anketní odpovědi (c, č, d, ď, ... místo předchozího c, d, ..., č, ď, ...)

PF 2007

Author: Tondys :) | Posted: 25th December, 2006

Krásné Vánoce a šťastný nový rok, vám přeje Ne-e.net Network.

Buďte i nadále s námi.

PF 2007 »

Konverze na UTF-8

Author: Martin | Posted: 18th December, 2006

Během dnešní noci (neděle - pondělí) bude ne-e.net převeden kompletně do kódování utf-8 (z českého iso-8859-2, slovenského cp1250, anglického/francouzského iso-8859-1 a ruského cp1251). Zjednoduší se významně kód a urychlí parsovací funkce, takže předpokládám i určité zkrácení doby generování (zvláště tam, kde je hodně textu - knihy, úvodní strana, apod.).

Dojde tím také k odstranění problémů se zobrazováním znaků v administraci při změně jazyka ze slovenštiny na češtinu, tzn. že vy, jenž máte nastavenu slovenštinu, si budete zřejmě v některých knihách, anketách, počítadlech a řvoucích pozměnit nadpisky a případně další věci (v krajním případě to může být i uživatelské jméno a dokonce i heslo - takže kdybyste se nemohli přihlásit, tak dejte vědět a některý ze správců vám nick upraví nebo vygeneruje nové heslo). Pozor, toto se netýká příspěvků v knize a řvoutku, protože u nich se kódování ukládalo zvlášť. Nezapomeňte, že když jsem s touto funkcí přišel tak MySQL ještě nebylo ve verzi 4.1, takže proto to bylo takto šíleným způsobem uděláno.

Viva optimalizace.

Samozřejmě se mohou vyskytnout i jiné nepředvídané chyby a není v mých silách to všechno překontrolovat, tak mi prosím případně dejte vědět e-mailem na martin@ne-e.net


© 2024 NE-e.net, All rights reserved.

Provozovatelem služeb na webu NE-e.net je Martin Veverka. Provozovatel neodpovídá za obsah umístěný uživateli systému a vyhrazuje si právo kdykoliv server a všechny údaje a služby jím provozované změnit, pozastavit nebo zrušit.

RSS | Tools overview | Frequently Asked Questions